TNT Post brengt facturatiewensen in kaart tijdens congres EFB2008

Bezoekers van congres Elektronisch Factureren en Betalen 2008 konden op de stand van TNT Post hun facturatiewensen inleveren. Deze ingezonden wensen staan hieronder geclusterd gepresenteerd. In het algemeen willen bezoekers van het congres Elektronisch Factureren en Betalen op een relaxte manier snel het geld innen bij hun klanten. Digitalisering kan daarbij helpen.

Vier hoofdwensen
De volgende vier algemene wensen komen naar voren onder de bezoekers van het congres: 

1) Ook financiële beslissers willen een ontspannen leven.
Dat wordt een aantal keer letterlijk zo aangegeven. Maar dat blijkt ook uit antwoorden zoals: “Elektronisch facturen verzenden met zo min mogelijk effort” en “al mijn facturen op één plaats met doorstuurmogelijkheid”.

2) Uiteindelijk gaat het erom dat je als onderneming zo snel mogelijk je geld ontvangt van jouw klanten. Logisch dat de bezoekers van het congres ook antwoorden geven in deze richting: “juist en tijdig bezorgen bij klant zodat deze meteen kan overgaan tot betaling”.
 
3) De klant als ontvanger speelt een voorname rol in de antwoorden.
Je moet het ze zo makkelijk mogelijk maken om te betalen, dus je zult ook naar hen wensen moeten luisteren. Eén van de wensen was ook: “Een snellere adoptie van e-invoicing met de ontvanger als uitgangspunt.”
 
4) Ook de interne organisatie speelt een belangrijke rol.
“Road humps” moeten snel genomen worden om efficient elektronische facturatie te implementeren. Eén van de bezoekers had de expliciete wens:”Hoe kunnen wij de organisatie meekrijgen.”
 
Hieronder worden alle opmerkingen in een wensenwolk weergegeven. Deze is gemaakt met www.wordle.net:
facturatiewensen efb20082 TNT Post brengt facturatiewensen in kaart tijdens congres EFB2008
 

Mee eens of oneens? Laat hieronder een reactie achter