De eerder aangegeven lokatie in Hoevelaken is aangepast naar Zalencentrum De Haen, ook in Hoevelaken.
In januari 2009 zal het twee jaar geleden zijn dat Platform ELFA van start is gegaan. In die periode is er veel gebeurd en heeft Platform ELFA de nodige activiteiten en instrumenten ontwikkeld. Een goed voorbeeld is Platform ELFA 2.0. Dit is mogelijk geworden dankzij haar Founding Partners, deelnemers en partners.
De ambities van Platform ELFA blijven groeien en dat geldt ook voor de rol die Platform ELFA speelt bij de toepassing en adoptie van e-factureren in Nederland, België en Europa.
Vooruitblikborrel – een open bijeenkomst
Reden te meer om op woensdag 10 december 2008 niet alleen de Founding Partners en de deelnemers, maar ook de partnerorganisaties van en geïnteresseerden in Platform ELFA in Grand Cafe en Zalencentrum De Haen in Hoevelaken uit te nodigen en samen het glas te heffen op het aankomende jaar.
Na een korte terugblik op het jaar 2008 blikken we vooral uit naar de ontwikkelingen rondom
e-factureren en factuurautomatisering in Nederland en België. Vervolgens wordt gezamenlijk besproken welke activiteiten en instrumenten in 2009 kunnen worden ontplooid.
Zo kan 2008 met een opgeruimd gevoel worden afgesloten en kan fris aan het nieuwe jaar worden begonnen.
Uitnodiging en programma
Graag nodigen wij u als Founding Partner, deelnemer, geïnteresseerde of partnerorganisatie uit voor de vooruitblikborrel van Platform ELFA.
U bent vanaf 14:00 uur van harte welkom in Zalencentrum De Haen in Hoevelaken.
Programma
14:00 Inloop
14:30 Opening en ‘huishoudelijke mededelingen’
14:45 Korte terugblik en vooruitblik
15:15 Open discussie: “Welke activiteiten gaat Platform ELFA in 2009 uitvoeren?”
- wijzigingen ten opzichte van 2008?
- welke?
- waar?
- wanneer?
16:15 Toast en netwerkborrel
17:30 (Begin van het) Einde
Aanmelden
Aanmelden kan via
- het contactformulier
- per email: petzinger@platformelfa.nl
- telefonisch: 026-3214607
Graag vernemen we met hoeveel personen u aanwezig zult zijn.
Adres
Grand Cafe en Zalencentrum De Haen
De Brink 10a
3871 AM Hoevelaken
Tel. 033 – 253 03 77






